1% Twojego podatku pomoże kotom w potrzebie! Drukuj Email
wtorek, 01 stycznia 2013 00:00

LogoFFP

 

Wejście w Nowy Rok nieuchronnie wiąże się ze zbliżającym się rozliczeniem podatkowym za rok ubiegły.

Więcej…
 
Sezon kociakowy w pełni! Drukuj Email
czwartek, 05 lipca 2012 13:44

No i zaczęło się. Wraz przypływem upałów lawinowo zaczęła wzrastać ilość przybywających do nas kociąt. Niestety kotów dorosłych także. Nasi dotychczasowi pensjonariusze wraz z przedłużającym się pobytem w schronisku coraz gorzej ten pobyt znoszą.

Więcej…
 
1% ponownie dla kotów z Kociarni Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu Drukuj Email
poniedziałek, 02 stycznia 2012 00:00

Kochani, w tym roku także można naszym kocim podopiecznym przekazać 1% swojego podatku. Wypełniając roczną deklarację PIT za 2010 rok bardzo prosimy podzielcie się swoim podatkiem z naszymi kotami!

Więcej…
 
Trzykolorowa Jodełka - zabiedzona kotka z odmrożeniami Drukuj Email
wtorek, 06 marca 2012 09:10

18 lutego trafiła do naszego Schroniska trzykolorowa kotka. Przyniósł ją mężczyzna, który od jakiegoś czasu dokarmiał kotkę na działkach niedaleko dużego Tesco. Ostatnio wysypano tam truciznę na szczury i pan zaczął się obawiać o jej zdrowie i życie. Do wyjścia mężczyzny od nas, kotka siedziała w kartonie zaklejonym taśmą. Beatka dała jej na imię Jodełka.

Więcej…
 
Lawina kociąt! Prosimy o wszelką pomoc! Drukuj Email
niedziela, 17 lipca 2011 14:56

Sezon na kocięta rozszalał się na dobre. Praktycznie nie ma dnia by schronisko nie przyjmowało przynajmniej jednego a w większości przypadków, kilku kociąt. Kwarantanna, izolatka, nawet szpitalik są pełne. W tej chwil w schronisku przebywa grubo ponad pięćdziesiąt kociąt i wciąż przybywają następne. Tylko nieznacznie mniej jest kotów dorosłych.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2