I na koniec... Drukuj Email

Tak, w pewnym skrócie, wygląda kilka najważniejszych rad które uszczęśliwią nas i naszego Kota. Za zrozumienie Jego kociej natury i za dobrą opiekę, Kot odwdzięczy nam się swoją obecnością, ufnym spojrzeniem w oczy, ciepłem futra i uspokajającym nerwy mruczeniem. Nie ma nic przyjemniejszego niż zasypiać słysząc mruczenie i czując ciepło naszego Kota. Przebywanie z Kotem wzbogaca nasze życie, ubarwia je i czyni dużo weselszym. Opieka nad Kotem nie rewolucjonizuje naszego życia, nie obarcza ogromnymi kosztami. Pamiętając o tych paru ważnych rzeczach otrzymamy bardzo wiele, bardzo małym kosztem.

Jeśli chcecie Państwo miłości bezwarunkowej i tego by Wasz zwierzak non-stop był przy Was – adoptujcie psa. Mimo wszystko, Kot jest indywidualistą i Jego natury już nie zmienimy. Ale jeśli jesteście gotowi zrozumieć Kocią naturę, Kot zmieni Wasze życie na lepsze a Jego miłość będzie niezastąpiona. Ja nie wyobrażam sobie już życia bez Kotów, bez ich niezauważalnej prawie obecności, bez Ich mruczącej miłości, bez zapachu wygrzanego w słońcu futerka…

 

 

W razie wszelkich pytań i problemów, dotyczących Kota serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć na Państwa pytania i pomóc w ewentualnych kłopotach.

 

Kocia wolontariuszka Opolskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt

Patrycja Kwiatkowska

tel. 0/505 127 519

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

GG: 387777

 

A teraz zapraszam już do lektury bardzo przydatnego artykułu na temat karm dla zwierząt.