Koty wyadoptowane
Bura koteczka Izula – kiedyś skrzywdzona, dziś wierzy w nowy dom. Drukuj Email

Iza_sygn

 

Początkiem lutego 2013 Iza trafiła do swojego nowego, wymarzonego domku. Jest teraz mieszkanką pod opolskiego Ozimka. Z pierwszych wieści z domu wiemy, że wszystko się dobrze układa. Powodzenia!

Więcej…
 
Niesamowicie dzielny kocurek – 9-cio tygodniowy Budrys przeszedł 2 km by walczyć o swoje życie, teraz prosi o dobry i kochający dom! Drukuj Email

Budrys_sygn

 

17 grudnia Budrys przyjmował gości – Panią Grażynę z córką. Panie przyszły do DT Budrysa poznać go, zobaczyć czy nawiąże się między nimi nić porozumienia. W pięć minut leciały do auta po transporter. To było TO! Budrys pozostał już w Opolu. Do towarzystwa ma starszą psinkę. Wszystko zapowiada się jak najlepiej.

Więcej…
 
Wcale niestary Puszkin – prawdziwie dumny, wyjątkowy kocur Drukuj Email

Puszkin_sygn

 

Pod koniec sierpnia Puszkin podupadł na zdrowiu. Dzięki szybkiej akcji i cudem znalezionemu domowi tymczasowemu udało się Pusiowi uratować zdrowie i życie. Puszkin skradł serca Dużym, którzy użyczyli mu tymczasowego lokum. I tym o to sposobem Puszkin zdobył sobie dom stały. Dzieli go z naszą Parysą, Zuzą i kilkoma innymi kocimi rezydentami. Jest kotem wielce szczęśliwym.

Więcej…
 
Melanżowy Pandek o turkusowych oczach – Kot nad Koty Drukuj Email

Pandek_syg

 

30 września 2012 Pandzisław ruszył w długą drogę po szczęście. Przejechał całą Polskę po skosie, z Opola do Olsztyna. W Olsztynie czekał na niego nowy dom i nowa rodzina. Pani Joanna wraz z rodziną długo czekali na Pandka i przyjęli go iście po królewsku. Po roku pobytu w schronisku Pandek będzie już tylko szczęśliwy!

Więcej…
 
Złotawa Kalla, ogrom kociej miłości Drukuj Email

Kalla_sygn

 

Kalla została zaadoptowana bezpośrednio ze Schroniska. Mamy nadzieję, że będzie wiodła dobre i szczęśliwe życie.

Więcej…
 
Pusia – starsza, delikatna kotka po przejściach pilnie poszukuje dobrego domu! Drukuj Email

Pusia_sygn

 

10 listopada 2012 roku do Pusi uśmiechnęło się w końcu prawdziwe szczęście. Znalazła bardzo dobry dom i mamy nadzieję, że szczęśliwie pożyje jeszcze bardzo, bardzo długo!

Więcej…
 
Trzykolorowa Jodełka – kotka ciężko poturbowana przez życie Drukuj Email

Jodelka_sygn

 

W ostatnich dniach sierpnia do naszej Jodełki uśmiechnęło się ogromne szczęście. Pani Ania wraz z rodziną postanowili dać Jodełce prawdziwy i kochający dom. Nie wiem jaka była przeszłość kotki ale wiem, że przyszłość na pewno będzie już dobra. Zawsze.

Więcej…
 
Pięknooki, biały Jarosław - kocur z charrakterem Drukuj Email

Jarek_sygn

 

4 października 2012 roku był bardzo ważnym dniem dla Jarka. Tego dnia bowiem, jego nowa Duża, totalnie w nim zakochana, porwała Jarosława i zabrała go do domu. Po pierwszych minutach niepewności Jarek poczuł się jak u siebie w domu, poczuł się kochany a jego zachowanie zmieniło się o 180 stopni. Jarek po prostu uspokoił się a wieczne napięcie, wieczne podenerwowanie ustąpiły miejsca spokojowi i ogromnej miłości do Kingi.

Więcej…
 
Łaciata koteczka Busia - dziewczynka z piegiem Drukuj Email

Busia_sygn

 

30 marca 2012 odwieźliśmy przerażoną Busię do Bąkowic koło Namysłowa. Pani Sylwia przyjęła ją taką jaka jest a w sumie jaka była. Bo teraz, Busia jest ogromnym mruczącym miziakiem!

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5