Łagodna, kochana Anitka – czarno-biała kotka szuka domu Drukuj Email

Anitka_sygn

 

Długo czekała ale się doczekała. Mamy wielką nadzieję, że warto było czekać na ten dom. Anitka jest w domu od lutego 2012.

 


 

Kiedy zaczyna się sezon kociakowy, prócz dziesiątek niechcianych kociąt, do schroniska trafiają masowo kocie mamy. Wciąż, dla niektórych, zabieg kastracji jest okaleczaniem zwierzęcia. Łaską ludzką jest zaś wyrzucenie ciężarnej kotki, czy też już matki z miotem kociąt.

Czarno-biała Anitka do Schroniska trafiła w połowie czerwca tego roku, a wraz z nią jej kocie dzieci.


Anitka raczej nie miała domu z prawdziwego zdarzenia, a jeśli miała, to chyba bardzo dawno temu. Od dłuższego czasu zamieszkiwała bowiem teren jednego z opolskich zakładów produkcyjnych. Póki była sama jedna, nie przeszkadzała nikomu. Kiedy się okociła, okazało się, że jedynym ratunkiem, mimo wszystko, jest nasze Schronisko. A wystarczyłoby Anitkę wykastrować.

Anitka i jej dzieci, czekają w Opolskim Schronisku prosząc o domy.

 

Anitka ma około trzech lat, jest cudowną i kochaną kotką z uroczą plamką na nosie. Schronisko bardzo ją przygnębia, jest smutna i nieszczęśliwa. Bardzo garnie się do człowieka i tylko przy człowieku jest szczęśliwa. Uwielbia być głaskana i tulona. Z daleka już nawołuje, że ona tu jest, że czeka. Ona po prostu chce być zaopiekowaną przez człowieka, mimo że z jego ręki nie zaznała zbyt wiele dobra. Anitka jest kotką spokojną i bardzo miłą.

Koteczka zasługuje na dobry, ciepły i cierpliwy dom. Dom, który stworzy jej takie warunki, by mogła dojść do siebie po tym, jak ją potraktowano. Dom, w którym zostanie otoczona ciepłem, miłością, zrozumieniem. Dom, w którym już nigdy nic złego jej nie spotka.

 

Anitka jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.


Najchętniej oddajemy koty do domów niewychodzących (dla ich bezpieczeństwa), jednakże w przypadku Anitki może to być dom wychodzący. Jeśli chcesz dać Anitce prawdziwy, dobry dom, skontaktuj się z nami. Prześlemy informacje o zasadach adopcji. Kotka mieszka w Opolu, ale zawsze istnieje możliwość transportu w obrębie prawie całej Polski. W większości przypadków prosimy o zgodę na wizytę przed-adopcyjną.

Kontakt (najchętniej mailowy):
Patrycja Kwiatkowska
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
GG: 387777
tel. 505 127 519 (wieczorami i w weekendy)

 

lub

 

Hanna
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 515 071 889

 

Anitka.jpg 1 2 3