Prawie cała biała kotka Bala czeka na swoją szansę Drukuj Email

Bala_sygn

 

 

Bala została zaadoptowana bezpośrednio ze schroniska. Niestety nie mamy kontaktu z jej domem, więc pozostaje nam mieć nadzieję, że wszystko dobrze się ułożyło. Powodzenia Maleńka!

 


 

 

 

Imię: Bala
Płeć: kotka
Wiek: około 8-9 miesięcy
Futerko: prawie całe białe z kilkoma burymi znaczeniami, niezwykle puchate

W schronisku od: początek czerwca 2011

Odrobaczanie: tak
Szczepienia: tak
Kastracja: tak


Historia i charakter: Bala jest jednym z piątki kociąt kotki Binki. Kiedy kociaki pojawiły się na świecie, one i ich mama zostały porzucone jak niepotrzebna rzecz. Jednak ktoś zainteresował się kocią mamą i jej płaczącymi maluszkami i tak trafiły do nas.
Bala od początku była bardzo wystraszonym kociakiem. Płochliwa, smutna, czasem nawet przerażona. W schronisku, niestety, pozostawiona sama sobie, rosła pielęgnując w sobie swój strach. Teraz, jako podrośnięta kocia młodzież, niezauważalna Bala, ma nikłe szanse, by znaleźć dom bezpośrednio ze schroniska. Bo Bali prawie nie widać. Przy najmniejszym „zagrożeniu” salwuje się ucieczką i ukryciem. Mimo wszystko, Bala nie jest dzikim kotem, umiejętnie zdybana daje się pogłaskać i wtedy pięknie mruczy, nie ucieka, nie gryzie, nie drapie. Bala nie jest dzikim kotem, jest bardzo, bardzo przerażonym kocim dzieckiem. Jeśli zostanie w schronisku, nie czeka jej świetlana przyszłość. Bala bardzo potrzebuje domu, jak najszybciej. I wszystko wskazuje na to, że w dobrym domu szybko oswoi się, uspokoi i przestanie żyć w wielkim strachu. Bala jest przepiękną, puchatą kotką o magicznych złotych oczach.

Jakiego domu szukamy: Bala potrzebuje domu wyrozumiałego. Domu cierpliwego, który da jej tyle czasu, ile kotka będzie potrzebowała na to, żeby się zaaklimatyzować, oswoić, przestać się bać. Domu, który zrozumie, że pierwsze dni, czy nawet tygodnie, kot musi się schować pod łóżko, czy za lodówkę. Domu, który Bali na to pozwoli, da czas i dołoży od siebie bardzo dużo miłości i trochę wysiłku, by jej w tym wszystkim pomóc.

 

Najchętniej oddajemy koty do domów niewychodzących (dla ich bezpieczeństwa). Jeśli chcesz dać Bali prawdziwy, dobry dom, skontaktuj się z nami. Prześlemy informacje o zasadach adopcji. Kotka mieszka w Opolu, ale zawsze istnieje możliwość transportu w obrębie prawie całej Polski. W większości przypadków prosimy o zgodę na wizytę przed-adopcyjną.

 

Kontakt (najchętniej mailowy):

Patrycja Kwiatkowska
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
GG: 387777
tel. 505 127 519 (wieczorami i w weekendy)

lub

Hanna
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 515 071 889

 

Bala.jpg 1 2 3 4 5 6 7