Pięknooki, biały Jarosław - kocur z charrakterem Drukuj Email

Jarek_sygn

 

4 października 2012 roku był bardzo ważnym dniem dla Jarka. Tego dnia bowiem, jego nowa Duża, totalnie w nim zakochana, porwała Jarosława i zabrała go do domu. Po pierwszych minutach niepewności Jarek poczuł się jak u siebie w domu, poczuł się kochany a jego zachowanie zmieniło się o 180 stopni. Jarek po prostu uspokoił się a wieczne napięcie, wieczne podenerwowanie ustąpiły miejsca spokojowi i ogromnej miłości do Kingi.

 


 

 

 

Imię: Jarosław
Płeć: kocur
Wiek: około 2-3 lata

Futerko: bielusieńkie i puchate, gdzieniegdzie gustowne, czarne znaczenia

W schronisku od: koniec września 2011


Odrobaczanie: tak
Szczepienia: tak
Kastracja: tak


 

Historia i charakter: Jarek błąkał się po ulicy Jaronia, której to ulicy zawdzięcza swoje imię. Był wykastrowany, oswojony, bardzo przyjazny. No po prostu domowy kociak! Dlaczego ktoś mu podziękował i nakazał eksmisję? Nie mamy pojęcia. Ale ponieważ nikt Jarka nie szukał, wydaje nam się, że była to eksmisja przymusowa a nie po prostu zaginięcie. Tak więc Jarek przesiedział u nas jesień, zimę i doczekał wiosny. Dobrze by było, jakby lato i wakacje spędził już w swoim nowym, dobrym domu, który nigdy go nie „zgubi”. Jarek jest bardzo miziatym i nawet czasem nakolankowym kotem aczkolwiek bywa też charakterny i kapryśny. Potrafi capnąć ząbkami za rękę czy pacnąć łapą kiedy stwierdza, że się delikwent zapędził i przekroczył kocie granice. Ale powiem Wam, że wystarczy jedno spojrzenie w Jarkowe oczy i serce mięknie! Albowiem Jarosław ma tak piękne oczy, tak zielone oczy, tak niesamowite spojrzenie, że można mu wybaczyć wszystko! Kot dla kociego znawcy i konesera.


Jakiego domu szukamy: Dla Jarka szukamy dobrego i odpowiedzialnego domu, ludzi przy których Jarkowi już nigdy nie stanie się nic złego, ludzi, którzy znowu go nie wyrzucą. Jarek nie jest kotem dla małych dzieci. Rozważając adopcję Jarka, prosimy pamiętać, że potrafi dziabnąć i drapnąć. Niewykluczone, że w domu szybko złagodnieje, że jego nerwowość minie po opuszczeniu małych, kratowanych pomieszczeń schroniska, niemniej jednak trzeba mieć świadomość jego charrrakterku.

Najchętniej oddajemy koty do domów niewychodzących (dla ich bezpieczeństwa). Jeśli chcesz dać Jarkowi prawdziwy, dobry dom, skontaktuj się z nami. Prześlemy informacje o zasadach adopcji. Kocur mieszka w Opolu, ale zawsze istnieje możliwość transportu w obrębie prawie całej Polski. W większości przypadków prosimy o zgodę na wizytę przed-adopcyjną.

 

Kontakt (najchętniej mailowy):

Patrycja Kwiatkowska
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
GG: 387777
tel. 505 127 519 (wieczorami i w weekendy)

lub

Hanna
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 515 071 889

 

Jarek.jpg 1 2 3 4 5